Izsaki savu viedokli par teritorijas attīstību!

LOK Murmuiza afisa21052021 ml

Šodien, 21. maijā, platformā "Zoom" notiks publiskās apspriešanas sanāksme. Tiešraide tiks pārraidīta Beverīnas novada pašvaldības un izstrādātāja SIA “Grupa93” sociālā tīkla vietnes “Facebook” kontos.

Ja vēlies būt aktīvs sanāksmes dalībnieks, līdz 21. maija plkst. 12.00, nosūti pieteikumu pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. VAI reģistrējies elektroniski: https://forms.gle/ZvdMfAHsKGVGsZAj7 . Piekļuves informācija sanāksmei ZOOM platformā interesentiem tiks izsūtīta sanāksmes norises dienā.

Līdz 3. jūnijam (ieskaitot) notiks Lokālplānojuma publiskā apspriešana - rakstiskus priekšlikumus apspriešanas termiņa ietvaros varēs iesniegt elektroniski.

Plašāka informācija un lokālplānojuma dokumentācija: https://ej.uz/x3aa

* Lokālplānojums ir ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments. Izstrādes mērķis ir nodrošināt priekšnoteikumus mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās māju apbūves iespējām Mūrmuižas ciemā - nekustamajā īpašumā “Tālavas”, Mūrmuiža, Kauguru pagastā, Beverīnas novadā.

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša