Sakopsim novada teritoriju “Lielajā Talkā” – 24. aprīlī

LielaTalka 24apr2021 ml

Lai rūpētos gan par Latvijas, gan Beverīnas novada vides tīrību un ilgtspējību, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies “Lielā Talka”. Šogad, kā ierasts, tā notiks pēdējā aprīļa sestdienā – 24. aprīlī. Ņemot vērā apstākļus, šogad pasākuma vadmotīvs – “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”.

“Lielās Talkas’21 kartē” talkotāji ir aicināti pieteikt trīs veidu talkas – atkritumu savākšanas talkas, labiekārtošanas talkas vai apvienotās talkas labiekārtošanas un atkritumu savākšanas talkas: https://talkas.lv/liela-talka/pieteikt-talku/

Talkojot vienatnē, divatā vai savas mājsaimniecības ietvaros, ģimeni (vienas mājsaimniecības ietvaros). Ja esat draugi vai paziņas, kuri vēlas sakopt apkārtējo vidi, ievērojiet Latvijas valstī noteiktos drošības pasākumus. Izvēlies talkošanas vietu, ņem līdzi sev pieejamos maisus vai saņem tos novada saimniecības daļās:

  • Brenguļu pagasts – tālr.25744662 (Mārtiņš Voitčonoks)
  • Kauguru pagasts – tālr. 28779104 (Romāns Vaščenko)
  • Trikātas pagasts – tālr. 20364827 (Harijs Upenieks)

Maisus ar savāktajiem atkritumiem pēc talkošanas var nogādāt pagastu centros – Brenguļos pie sākumskolas, Mūrmuižā pie katlu mājas un Trikātā – pie šķiroto atkritumu laukuma.

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša