Pašvaldība izsludina projektu konkursu jaunajiem uzņēmējiem "Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā 2021" 

AtbalstsUzn BN2021 afisa ml

Beverīnas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā 2021”. Savas uzņēmējdarbības idejas konkursam var pieteikt fiziskas personas, kas vēlas uzsākt saimniecisko darbību vai uzņēmējdarbību, kā arī juridiskas personas, kas reģistrētas ne vairāk kā 3 gadus pirms pieteikuma iesniegšanas konkursā.

Maksimālais atbalsta apmērs vienai uzņēmējdarbības idejai ir 2000 EUR, nepieciešams arī paša projekta īstenotāja līdzfinansējums.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv (Uzņēmējiem > Projekti novada uzņēmējiem > Konkursa dokumenti),  turpat arī visi nepieciešamie pielikumi un formas aizpildīšanai. Konkursa dokumentus var saņemt arī pagastu pārvaldēs Brenguļos un Trikātā un novada administratīvajā centrā Mūrmuižā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 15. maijs.

Lūdzam pretendentus rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu un atbalsta nosacījumiem.

Jautājumu gadījumā sazināties ar konkursa sekretāri Santu Zvirbuli, tālr. 62501070, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

NOLIKUMS

1.pielikums - veidlapa

2.pielikums - idejas apraksts

3.pielikums - projekta tāme

4. pielikums - līgums

5.pielikums - līguma atskaites forma