Informācija par ūdens kvalitātes pasliktināšanos!

Pēc Trikātas pagastā saņemtajām iedzīvotāju sūdzībām par ūdens kvalitāti 16.09.2016, 21.septembrī  (PVD) pārstāvis paņēma ūdens paraugus urbumā un pie iedzīvotājiem. Pamatojoties uz pārbaužu rezultātiem, ūdens atbilst PVD prasībām! Sakarā ar to, ka atdzelžošanas sistēmā radās tehniskas problēmas, tā rezultātā ūdens apgādes sistēmā nonāca gaiss, kas veicināja ūdens saduļķošanos, kā arī īslaicīgu ūdens kvalitātes pasliktināšanos.

            Lūdzam iedzīvotājiem pievērst uzmanību siltā ūdens sagatavošanas boileriem, ja tie netiek ilgstoši izmantoti vai  nepietakami ūdens uzsildīts, tajā esošais ūdens var pasliktināt tā kvalitāti, šādam ūdenim pašvaldība nevar garantēt tā atbilstību kvalitātes prasībām.

            Arī turpmāk informēt pašvaldību par šādām problēmām! Ceram uz savstarpējo sapratni un turpmāko sadarbību!

Pielikumos ir iespējams aplūkot testēšanas pārskatus un atzinumus:

1) Trikātā, Miera ielā 5 - testēšanas pārskats un atzinums;

2) Trikātā, Miera ielā 11 - testēšanas pārskats un atzinums;

3) Trikātā, atdzelžošanas stacijā - testēšanas pārskats un atzinums.

Informēja domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis

Informāciju apkopoja sabiedrisko attiecību speciāliste

Marija Melngārša