Konkursa “Sējējs 2020” laureāta titulu un apbalvojumu saņēmis ZS “Abullāči” saimnieks Pauls Kantāns

ZemkMinistr PaulsKantans

Trešdien, 7. oktobrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgā, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards un Valsts prezidents Egils Levits sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2020” laureātus, tostarp arī nominācijā “Gada veiksmīgākā kopdarbība”.

Konkursa laureāta titulu un  apbalvojumu saņēma LPKS “Baltijas Ogu Kompānija”, Salaspils, valdes priekšsēdētājs un Beverīnas novada Brenguļu pagasta ZS “Abullāči” saimnieks Pauls Kantāns.

“Pašvaldības vārdā – liels paldies par Beverīnas novada atpazīstamības veicināšanu Latvijā un Baltijā. Neskatoties uz visiem ierobežojumiem, kopdarbība šajā gadā ir notikusi radoša un veiksmīga,” Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Fūrmanis.

Šogad konkurss “Sējējs” notika 27. reizi, tajā piedalījās 45 dalībnieki.  Konkursa “Sējējs” apbalvojumu pasniegšana kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem lauksaimnieku pasākumiem, bet laureāta nosaukums “Sējējs” – par priekšzīmīga darba apliecinājuma zīmi.

Foto: Zemkopības ministrija

Informāciju no avota www.sejejs.lv sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša