Plānosim un kopā īstenosim idejas ''Beverīnas novada domradē''

BN domrade 15okt2020 ml

Valmieras novada fonds kopā ar Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Kocēnu un Rūjienas novadu pašvaldībām organizē un aicina novada iedzīvotājus uz domradēm!

Domrades notiks sešos novados:

• 3.oktobrī plkst.11.00-14.00 – Burtnieku novada domrade (Matīšu Tautas nams, Valmieras iela 16, Matīši);
  • 8. oktobrī plkst.14.00-17.00 – Naukšēnu novada domrade (Naukšēnu kultūras nams, Putniņi, Naukšēni);
  • 9.oktobrī plkst.15.00-18.00 – Kocēnu novada domrade (Kocēnu kultūras nams, Alejas iela 3, Kocēni);
  • 13.oktobrī plkst.15.00-18.00 – Rūjienas novada domrade (Rūjienas novada Tautskola, Skolas iela 8A, Rūjiena);
  • 15.oktobrī plkst.17.30-19.30 – Beverīnas novada domrade (Brenguļu sporta centrs “Kaimiņi”, Brenguļi);
  • 22.oktobrī –plkst. 14:00- 17:00, Mazsalacas novada domrade (Mazsalacas novada Kultūras centrs, Rūjienas iela 1, Mazsalaca).

Domrade, kas citiem zināma arī kā iedzīvotāju forums - tā ir iedzīvotāju kopābūšana, lai justos piederīgi, sadzirdēti, iesaistīti un noderīgi. Tā ir satikšanās, lai iepazītos, iedvesmotos, plānotu un īstenotu kopīgas idejas.

Katrā domradē būs divas daļas. Pirmajā daļā kopīgi noteiksim vietējās apkaimes iedzīvotāju vajadzības, gūsim domubiedrus to risināšanā. Domrades otrajā daļā uzņemsimies iniciatīvu, apjautīsim iespējamos atbalsta veidus un nonāksim līdz risinājumam sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību un Valmieras novada fondu. Atbalstu iecerēm no VNF būs iespējams gūt arī fonda ikgadējā konkursā “Sev, tev, novadam”, kur domradēs paustajām idejām tiks piešķirta prioritāte.

Ņemot vērā, ka Covid-19 radītie izaicinājumi ir atbildība par mūsu visu veselību, pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots.

Garantējot sanitārā protokola ievērošanu, lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai, sazinoties pa tālruni 20474440.

* Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Papildu informācija:

Valmieras novada Sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Dēnava

Tālrunis: 20474440; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; http://www.vnf.lv