Ievēlēts pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks un izpilddirektore

 img 8984  dsc 1452

25.februārī Beverīnas novada domes izbraukuma sēdē tika ievēlēta pašvaldības izpilddirektore un domes priekšsēdētāja vietnieks.

Domes sēdē priekšsēdētājs Māris Zvirbulis  Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzīja Sergeju Melngāršu, par kuru nobalsoja visi deputāti ar 9 balsīm “par” un izpilddirektora amatam Egitu Bišu, ar 8 balsīm “par”, 1 balsi “pret”.

Atbildot uz deputātu jautājumiem, nupat ievēlētā izpilddirektore atzina, ka viņai ir izpratne par pašvaldības darba specifiku, kā arī pietiekama pieredze budžeta jautājumos, kas būtu jāmaina pašvaldības darbā, Egita Biša komentēja, ka darbs pašvaldībā rit sekmīgi. Protams, viņai ir savs skatījums un primārie uzdevumi, kas būtu jāveic, bet to visu iespējams viekt ar laiku.

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ulmane