Informatīva tikšanās par projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā” - 17.aprīlī

BN konkUznemejdarbibai AFISA page 0001

2019.gada 17.aprīlī plkst. 18.00 Brenguļos SC “Kaimiņi” aicinām uz informatīvu tikšanos par projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā” un projektu pieteikumu aizpildīšanu. Projektu konkursu ir izsludinājusi Beverīnas novada pašvaldība un pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 15. maijs. Konkursa nolikums pieejams Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv sadaļā Projekti > Pašvaldības izsludinātie projekti > Konkurss “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā”.

Informācija un pieteikšanās: Linda Krūmiņa, tālr. 29431271, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.