Pašvaldība aicina skolēnus pieteikties darbam 2019.gada vasarā (līdz 30.aprīlim)!

skolenu darbs

Beverīnas novada pašvaldība aicina skolēnus vecumā no 13 līdz 20 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Beverīnas novada teritorijā, pieteikties nodarbinātībai vasaras brīvlaikā pašvaldības iestādēs. Piedāvājam vakances uzkopšanas un palīgdarbos, pirmsskolas skolotāja palīga, virtuves darbinieka un bibliotēkas reģistrētāja vakances.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 30. aprīlim, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu pašvaldības mājaslapā www.beverinasnovads.lv.  

Nolikums par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Beverīnas novada pašvaldībā ir pieejams pašvaldības mājas lapā www.beverinasnovads.lv sadaļā “Projekti” > “Pašvaldības izsludinātie projekti” > “Skolēnu nodarbinātība vasarā”. Ar nolikumu var iepazīties arī pie pagastu lietvedēm.

Pēc pieteikšanās termiņa beigām pretendenti tiks aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, kuras laikā notiks pretendentu atlase piedāvātajām vakancēm.

NOLIKUMS

1.pielikums - PIETEIKUMS

2.pielikums - APLIECINĀJUMS

Pašvaldības kontaktpersona skolēnu vasaras nodarbinātības jautājumos:

Linda Krūmiņa, tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.