Izmaiņas Beverīnas novada pašvaldības domes deputātu sastāvā

BNP ionformacija foto DidzisPunans

Ceturtdien, 31.janvārī, Latvijas Republikas (LR) Saeimā tika uz laiku apstiprinātas pilnvaras astoņiem 13.Saeimas deputātiem, arī Beverīnas novada pašvaldības domes deputātam Jānim Cielēnam.

Pirms balsojuma par mandāta apstiprināšanu deputāti Saeimas sēdē deva svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. Svinīgajā solījumā deputāts apņemas būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Tāpat deputāts apņemas aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti un savus deputāta pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas, kā arī ievērot mūsu valsts Satversmi un likumus.

Saistībā ar deputāta pilnvaru apstiprināšanu LR Saeimā, Beverīnas novada pašvaldībā tika saņemts Jāņa Cielēna iesniegums par domes deputāta pilnvaru nolikšanu uz laiku. 2019.gada 31.janvāra sēdē tika pieņemts lēmums par Jāņa Cielēna deputāta pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa uz laiku, kamēr tiek pildīti deputāta pienākumi Saeimā. Beverīnas novada vēlēšanu komisijai uzdots noteikt nākamo deputāta kandidātu, kurš stāsies Jāņa Cielēna vietā. Ņemot vērā Beverīnas novada 2017.gada 3.jūnija vēlēšanu rezultātus, kā nākamais deputāta kandidāts no vēlētāju apvienības “Kaugurieši” ir Salvis Rambols.

Fotogrāfijas autors: Didzis Punāns

Informāciju no www.saeima.lv sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša