Piesaki savu "Beverīnas lepnumu 2018" līdz 15. oktobrim!

Pieteiksanas BEVERINAS LEPNUMS2018 001

Par godu Latvijas valsts simtgades svinīgajam pasākumam Trikātā, 17.novembrī, aicinām iedzīvotājiem pieteikt pretendentus Beverīnas novada domes apbalvojumiem. Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad aicinām pieteikties pārus, kuri 2018.gadā ir atzīmējuši vai atzīmēs apaļu kāzu jubileju (50 un vairāk) un sabiedrības pārstāvi komisijā.

Ar vērtēšanas kritērijiem ir iespējams iepazīties nolikumā. Pieteikumus var iesniegt līdz 15.oktobrim Beverīnas novada pašvaldības pašvaldības administrācijā Mūrmuižā, pagastu pārvaldēs pie lietvedēm vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vērtēšanas kritēriji J.Endzelīna balvai izglītībā

Pieteikuma veidlapa

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša