Aicinām pieteikties Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībniekus - līdz 30.septembrim

Černobiļas atomelektrostacijas avārija bija viena no lielākajām civilajām katastrofām cilvēces vēsturē, kas izmainīja tūkstošiem cilvēku dzīves un likteņus. Piemiņas zīme ir Latvijas valsts pateicība un cieņas apliecināšana avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un viņu tuviniekiem.

Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmi var pasniegt personām, kuras piedalījās Černobiļas atomelektrostacijas ekspluatācijas darbos un kurām ir izsniegta VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka apliecība.

Iespējams, arī Beverīnas novadā ir personas, kuras piedalījās šajā misijā, tāpēc aicinām pieteikties Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībniekus, lai sagatavotu iesniegumus Iekšlietu ministrijas piemiņas zīmes saņemšanai. Pieteikšanās klātienē līdz 30.septembrim pie Sociālā dienesta vadītājas Gintas Pikšēnas, tālr.26118898, (Mūrmuižā), Kultūras centra vadītājas Ievas Putniņas, tālr.25421116 vai sabiedrisko attiecību speciālistes Marijas Melngāršas, tālr. 26351628.

Tāpat dalībnieki iesniegumu piemiņas zīmes saņemšanai var aizpildīt arī pagastu pārvaldēs Brenguļos, Trikātā un administrācijas centrā Mūrmuižā pie lietvedēm.

Lai apzinātu maksimāli visus novada iedzīvotājus – Černobiļas AES seku likvidētājus, Beverīnas novada pašvaldība aicina informēt pašvaldības darbiniekus, ja Jūsu rīcībā ir informācija par iespējamu piemiņas zīmes saņēmēju.

Paldies tiem, kuri jau ir pieteikušies!

Informāciju sagatavoja: Beverīnas novada pašvaldība