Brīvprātīgā darba piedāvājumi

briivpraatiigais darbs logo
Aicinām Beverīnas novada jauniešus vecumā no 13 – 25 gadiem, aktīvi pieteikties brīvprātīgajam darbam pašvaldībā. Esam sagatavojuši uz šo brīdi jau zināmos darbus / pasākumus, kuros labprāt piesaistītu jauniešus. Brīvprātīgā darba piedāvājumi 2016. gadā .
Atgādinām! Lai uzsāktu veikt brīvprātīgo darbu, Jums ir jāaizpilda brīvprātīgā darba veidlapa un jānosūta jaunatnes lietu speciālistei. Veicot brīvprātīgo darbu, nostrādātās darba stundas tiks uzskaitītas brīvprātīgo veidlapā. Sīkāka informācija par Brīvprātīgo darbu un pašvaldības rīkoto konkursu pieejama: www.beverinasnovads.lv, sadaļā “JAUNATNE” (“Piesakies un kļūsti par brīvprātīgo”).
Informāciju sagatavoja: Jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vilka
(tālr.28653482; e-pasts: e_pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )