Pašvaldība aicina skolēnus pieteikties darbam vasarā!

skolenu darbs

Beverīnas novada pašvaldība aicina skolēnus vecumā no 13 līdz 20 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Beverīnas novada teritorijā, pieteikties nodarbinātībai vasaras brīvlaikā pašvaldības iestādēs. Piedāvājam vakances uzkopšanas un palīgdarbos, rēķinveža palīga vakanci, pirmsskolas skolotāja palīga, virtuves darbinieka un bibliotēkas reģistrētāja vakances.

Sākotnējā reģistrācija līdz 2018. gada 27. aprīlim, iesniedzot aizpildītu reģistrācijas anketu pagastu lietvedēm vai nosūtot to elektroniski uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Reģistrācijas anketu var aizpildīt arī tiešsaistē - šeit.

Reģistrācijas anketu var lejupielādēt un ar “Nolikumu par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Beverīnas novada pašvaldībā” var iepazīties mājas lapas sadaļā “Pašvaldība”. Izdrukātu reģistrācijas anketu un nolikumu var saņemt arī pie pagastu lietvedēm.

Lai pieteiktos nodarbinātībai, ir nepieciešams iepazīties ar “Nolikumu par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Beverīnas novada pašvaldībā” un lejupielādēt (vai saņemt pie pagastu lietvedēm) pieteikuma formu.

Pēc pieteikšanās termiņa beigām pretendenti tiks aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, kurā saņems precizētu informāciju par darba iespējām, kā arī iesniegšanai nepieciešamajiem dokumentiem un citiem nosacījumiem, kā arī saņems aizpildīšanai Nolikumā minēto pieteikuma formu tāpēc īpaši lūdzam norādīt pareizu kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

      Pašvaldības kontaktpersona skolēnu vasaras nodarbinātības jautājumos: 

Linda Krūmiņa, tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.