Balsošana par Beverīnas novada karoga ideju skicēm turpināsies!

novada logo

No 6.novembra līdz 4.decembrim (ieskaitot) konkursa darbus varēja aplūkot novada administratīvajā centrā – Mūrmuižā, “Pagastmājas” 1.stāva vestibilā, lai izteiktu savu vērtējumu, kā arī elektroniski nobalsojot internetā.

Apkopojot iedzīvotāju balsojumu par 2017.gada nogalē iesniegtajām karoga ideju skicēm, visvairāk balsu saņēma 2. un 3.variants, kam pamatā ir izmantota ģerboņa zilā un sudrabotā krāsa.

2017.gada 28.decembra Beverīnas novada pašvaldības domes sēdē nolēma ideju skices ar vislielāko balsu skaitu virzīt atkārtotai balsošanai. Līdz tam darbu autoram tika ieteikts tās pilnveidot, lai no 5.februāra līdz 15.martam iedzīvotāji atkārtoti varētu izteikt savu vērtējumu. Novada karogs ir nozīmīgs simbols, kura izstrādi nevajag sasteigt. Karoga idejas skices izvēlei ir jābūt pārdomātai.

 

Informāciju sagatavoja - Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša