Kauguru kultūras namā svinīgi atzīmēs Latvijas valsts 99.proklamēšanas gadadienu

Valsts svetki 2018nov18Kauguri

18.novembrī, Kauguru kultūras nama zālē norisināsies svinīgais valsts svētku pasākums, kurā tiks pasniegti Beverīnas novada pašvaldības apbalvojumi – “Pateicības raksts”, ”Atzinības raksts” un balvu “Beverīnas lepnums”. Sniedzot muzikālu baudījumu skatītājiem svētkos, uzstāsies čellists Māris Ziemelis, kā arī varēs dzirdēt Evijas Vēberes solodziedājumus un Rūdolfa Macata klavierspēli.

Jau vairākus gadus, atzīmējot Latvijas valsts proklamēšanas gadadienu, novadā tiek godināti cilvēki, kas devuši lielu ieguldījumu sakopjot vidi, popularizējot novada vārdu Latvijā un pasaulē, kā arī brīvprātīgi organizējot gan dažādu pasākumu aktivitātes novadā, gan veicot dažādus darbus pašvaldības rīkotajos pasākumos.

Šogad tiks pasniegts pašvaldības augstākais apbalvojums – balva “Beverīnas lepnums” divām tās ieguvējām, kuras tika izvirzītas. Par ieguldījumu novada lauksaimniecības attīstībā balvu iegūs Trikātas pagasta zemnieku saimniecības “Kalnleimaņi” saimniece Lolita Zvirgzda, bet par izciliem sasniegumiem sportā un novada vārda popularizēšanu valstī un pasaulē – Santa Paegle. “Atzinības raksts” tiks pasniegts Uldim PodniekamTomam Pētersonam un Laurim Rozenbakam, bet “Pateicības raksts”– Evelīnai Eglītei un Samantai Anšmitei.

Papildus pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem, šajā pasākumā pirmo reizi godinās laulāto pāri – Māra Gulbe un Jānis Gulbis, kuri 2017.gada 23.jūnijā nosvinēja savu 50 gadu kāzu jubuleju.

Noslēdzoties pasākuma svinīgai daļai, kultūras namā notiks balle kopā ar grupu “Tauriņdeja”. Lai iedzīvotāji nokļūtu uz pasākumu un atpakaļ, no pašvaldības puses tiks nodrošināts transports. Plkst. 18:00 no Trikātas (maršruts – Trikāta-Dutka-Cempi-Kauguri) un plkst. 18:00 arī no Mūrmuižas (maršruts – Brenguļi-Mūrmuiža-Kauguri). Ieeja valsts svētku pasākumā un ballē ir bez maksas!

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša