Konkursa “Sējējs 2017” nominācijā “Ģimene lauku sētā” laureātu iegūst zemnieku saimniecība “Kalnleimaņi”

Kalnleimani Sejejs2017 ZMfotografija

Piektdien, 13. oktobrī, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā tika sveikti konkursa "Sējējs 2017" laureāti un veicināšanas balvas saņēmēji.  Bija ieradušies lauksaimnieki, jaunie zemnieki, pārtikas ražotāji un mazpulki no visas Latvijas. Konkursa laureātu godināšana bija iespējams vērot tiešraidē Latvijas Reģionu Televīzijā “Re:TV”.

Šogad konkursam bija pieteikti 52 dalībnieki, kurus vērtēja astoņās nominācijās. Konkursa nominācijā "Ģimene lauku sētā" šogad laureāta titulu ieguva Beverīnas novada Trikātas pagasta zemnieku saimniecība "Kalnleimaņi", kurā saimnieko Lolita Zvirgzda ar ģimeni. No Beverīnas novada pašvaldības novada laureātu devās apsveikt domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis.

Tā noslēdzās jau divdesmit ceturto gadu rīkotais Zemkopības ministrijas konkurss “Sējējs 2017”, kura mērķis ir noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, rosināt lauku iedzīvotājus sakopt apkārtējo vidi, kā arī atzīmēt jaunās paaudzes – mazpulku – sasniegumus un popularizēt zinātnes atziņas.

Beverīnas novada pašvaldības izsaka pateicību par ieguldīto darbu zemnieku saimniecības attīstībā un laureāta iegūšanā Zemkopības ministrijas konkursā “Sējējs 2017” nominācijā “Ģimene lauku sētā”! Lepojamies ar sasniegto rezultātu!

Gimene lauku seta video 

(Video materiāls no Zemkopības ministrijas arhīva)

Kalnleimani VidzemesTVsizets

(Vidzemes TV video sižets) 

  Fotogrāfijas autore: Evija Trifanova 

Informāciju no avota www.sejejs.lv sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša