SIA ZAAO aicina pievienoties savai komandai Atkritumvedēja vadītāju (8332 01)

zaao logo1

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir Vidzemes pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus un vides prasībām atbilstošus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus 27 pašvaldībās un apsaimnieko reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru “Daibe”, piedāvājot arī vispusīgas sabiedrības informēšanas un izglītošanas aktivitātes. SIA ZAAO aicina pievienoties savai komandai Atkritumvedēja vadītāju (8332 01).

MĒS PIEDĀVĀJAM:

• Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā;
  • Labus darba apstākļus;
  • Bruto atalgojumu 1000.00 - 1250.00 mēnesī;
  • Sociālās garantijas;
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana.

DARBA PIENĀKUMI:

• Sadzīves atkritumu, lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu;
  • Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus;
  • Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.

PRASĪBAS:

• Vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
  • C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods;
  • Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā;
  • Pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem;
  • Labas tehniskās zināšanas;
  • Prasme rīkoties ārkārtas situācijās;
  • Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;
  • Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru;
  • Organizatoriskās prasmes.

PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 32, Valmierā vai sūtīt  e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2020.gada 7.februārim.

Tālrunis: 64281250; 26568230.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509,  ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai.