Trikātas pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu

DJI 0076

Publicēšanas datums: 30.11.2019.

Amats: Sociālais pedagogs

Darba vieta – Trikātas pamatskola

Darba apraksts:

  • diagnosticēt bērnu un jauniešu socializācijas grūtības, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu integrēšanos skolā, sabiedrībā un sociālo prasmju apguvē;
  • plānot un īstenot konkrētas sociālpedagoģiskās darbības bērnu resocializācijas jomā (plānot un vadīt prasmju apguves grupas, atbalsta grupas skolēniem, nodrošināt individuālās konsultācijas skolēniem, vecākiem, skolas darbiniekiem);
  • vadīt gadījumu un pārkāpumu risināšanas procesu;
  • veikt regulāru preventīvo darbu skolā atbilstoši skolas aktualitātēm un vajadzībām.

Prasības kandidātam:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar sociālā pedagoga kvalifikāciju;
  • labas datorprasmes (MS Office, internets u.c.);
  • labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām.

Piedāvājam:

  • 0,5 slodzes darbu;
  • atalgojumu 750,00 EUR par slodzi pirms nodokļu nomaksas;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties;
  • sociālās garantijas.

Pieteikšanās:

CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 13.12.2019.

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz norādīto e-pastu vai zvanīt pa tālruni 26548247.

Vairāk informācijas par skolu www.trikatasskola.lv.