Pieaug grants ceļu posmu skaits, kuros šķīdoņa dēļ ieviesti masas ierobežojumi

Zemkopibas ministrija LOGO

Sakarā ar to, ka meteoroloģiskā ziema tā arī nav iestājusies un turpinās nokrišņi, pieaug to grants autoceļu posmu skaits, kuros ir iestājies šķīdonis. Patlaban jau 59 ceļu posmos ir ieviesti īslaicīgi masas ierobežojumi – liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Visvairāk masas ierobežojumu ir: Madonas apkārtnē – 9 posmos, Saldus apkārtnē – 8 posmos un Aizkraukles apkārtnē – 7 posmos. Limbažu apkārtnē šādu posmu ir 6, bet Ludzas un Valmieras apkārtnē – pa 5 posmiem.

14.jūlijā tiks pārtraukta ūdens padeve Brenguļu centrā

partraukta udens padeve photo DidzisPunans
Informējam, ka šo svētdien, 14.jūlijā no plkst. 10:00 līdz 12:00, tiks pārtraukta ūdens padeve Brenguļu centrā sakarā ar ūdensvada remontu.
 
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”

A4 ZAAO plakats 27.07.2018 gatavs

No 1. līdz 31.augustam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta izlietotā stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”, kuras laikā, nogādājot uz EKO laukumiem vismaz 10 tukšas stikla pudeles vai burkas, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.

Apstiprināti jauni sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifi poligonā "Daibe"

1 poligons aero

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi jaunus sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifus SIA "ZAAO" (ZAAO) apsaimniekotajā sadzīves atkritumu poligonā "Daibe", laika posmam līdz 2020.gadam. Jaunie tarifi spēkā stāsies šī gada 19.jūlijā.

Strauta foreļu ielaišana upē!

20160922 140536

Brenguļu pagastā pie Ķīšu tilta un Trikātas pagastā pie Dzirnavām (upē “Abuls”) 22.septembra pēcpusdienā tika ielaisti 2125 strauta foreļu mazuļi, kas bija svarā no 5,1 līdz 15 gramiem.

Sadarbībā ar pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu „BIOR”, foreles tika piegādātas no zivju audzētavas “Kārļi”.

Brenguļu pagasta saimniecības daļas vadītājs

Jānis Fūrmanis