Valmieras novada fonds Ražas dienā pateicas VNF projektu īstenotājiem

Valmieras novada fonds logo

Piektdien, 14. maijā, Valmieras novada fonda (VNF) pagalmā, klātesot projektu īstenotājiem, ziedotājiem un atbalstītājiem, VNF atzīmēja Ražas dienu, kurā atskatījās uz 2018., 2019. un 2010. gada paveikto un pateicās iedzīvotājiem par iniciatīvu īstenot idejas, kuras ir saistošas arī citiem.

14. maijā, spītējot lietum un pulcēšanās ierobežojumiem, VNF pagalmā, Valmieras novada fonds visas dienas garumā svinēja VNF Ražas dienu. Kopā ar ziedotājiem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem tika sveikti projektu īstenotāji.

“Paldies visiem iedzīvotājiem par iniciatīvu, iesaisti un īstenotajiem projektiem! Iedzīvotāju, VNF ziedotāju un atbalstītāju kopdarbs ir bijis veiksmīgs”, saka Valmieras novada fonda vadītāja Patricija Siliņa.

2018., 2019. un 2020. gadu laikā VNF ar ziedotāju palīdzību ir atbalstījis vairāk kā 60 projektu visdažādākajās jomās, tostarp sociālā, izglītības, sporta, vides, pilsoniskās līdzdalības, starpkultūru un citās jomās.

Pasākuma laikā projektu īstenotāji dalījās atmiņās par paveikto un saņēma atzinīgu novērtējumu no fonda atbalstītājiem.

Valmieras novada fonds jau vairāk kā 15 gadus strādā, atbalstot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un tās apkaimē.

Dace Dēnava, VNF Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālrunis: 20474440; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.vnf.lv