Atbalsts uzņēmējdarbības projektiem 2020.gadā

AtbalstsUznemejiem 2020 fb

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad Beverīnas novada pašvaldība vēlējās veicināt uzņēmējdarbību novadā, pavasarī izsludinot uzņēmējdarbības atbalsta konkursu novada jaunajiem uzņēmējiem.

Lai nodrošinātu profesionālu pieteikumu izvērtēšanu, arī šogad vērtēšanā piedalījās uzņēmuma “Altum” pārstāvis.

Tāpat kā pērn, konkursā tika iesniegti četri ideju pieteikumi, no kuriem atbalsts piešķirts divu ideju īstenošanai. Projektu “Piepūšamo šķēršļu figūru iegāde lāzertaga spēlēm” īsteno Deivis Jirgensons, papildinot sava Brenguļu pagastā esošā lāzertaga parka pakalpojumus – piepūšamās figūras ļaus izveidot lāzertaga laukumu jebkur, tādējādi pakalpojumu varēs sniegt plašam interesentu lokam, sākot no korporatīvajiem pasākumiem līdz pat mājas ballītēm. Savukārt Madara Sprinģe saņēma atbalstu projektam “Ādas un koka izstrādājumi, interjera elementu izgatavošana”. Madara specializējusies ādas apstrādē, nu piedāvā dažādus interjera un saimniecības priekšmetus, kuros āda veiksmīgi apvienota ar koku, un piešķirto atbalstu izmantos darbu veikšanai nepieciešamo elektroinstrumentu iegādei.

Kaut arī nebija iespējams atbalstīt visus projektu iesniedzējus, Beverīnas novada pašvaldība izsaka pateicību visiem jaunajiem uzņēmējiem par dalību konkursā, iesniedzot un prezentējot savu biznesa ideju – lai arī dažkārt ne līdz galam pārdomātas, tomēr gan šogad, gan iepriekšējos gados visas idejas bijušas drosmīgas, radošas un apliecina pieteicēju vēlmi meklēt risinājumus un aktīvi darboties.

Informāciju sagatavoja:

Projektu konkursa sekretāre Linda Krūmiņa