Konkurss “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā” 2020. gadā

VeidojamVidi2020 fb kopija

Neskatoties uz šī gada īpašo pavasari ar pandēmiju, pulcēšanās aizliegumiem, attālināto mācīšanos un citiem izaicinājumiem, mūsu novada iedzīvotāji nav zaudējuši vēlmi darboties, uzlabojot dzīves apstākļus sev un citiem. Šogad konkursā “Veidojam vidi ap mums Beverīnas novadā” tika iesniegti 11 projektu pieteikumi, no kuriem atbalsts tika piešķirts 10 projektiem. Sadalījums skaita ziņā šogad rāda, ka pa četriem projektu pieteikumiem saņemts no Brenguļu un Kauguru pagastu iedzīvotājiem,  divi pieteikumi ir no Trikātas pagasta, un viens ir kopīgs novada jauniešu projekts.

Piecos projektos plānota dzīves vides uzlabošana daudzīvokļu mājās vai to pagalmos un piebraucamajos ceļos, trīs projekti saistīti ar sporta un rotaļu laukumu infrastruktūras izveidošanu, vienā projektā tiks nodrošināts aprīkojums aušanas studijai, savukārt jaunieši šūs sēžammaisus novada jauniešu centru telpām Trikātā un Mūrmuižā.

Projektu īstenošanas darbi veicami līdz oktobrim, parasti vasaras beigas un rudens sākums arī ir aktīvākais darbošanās periods, bet uz šī raksta sagatavošanas brīdi viens projekts jau ir īstenots – 18.jūlijā tika atklāts iedzīvotāju kopīgiem spēkiem veidots bērnu rotaļu laukumiņš Brenguļu pagasta dārzkopības kooperatīva “Pūpoli” teritorijā.

Konkursa komisijas vārdā vēlu visiem rosīgu vasaru un veiksmīgu projektu darbu īstenošanu!

Informāciju sagatavoja:

Konkursa sekretāre Linda Krūmiņa