FOTO: INGEMĀRS VEKTERIS
FOTO: DIDZIS PUNĀNS

Veseli ēduši!

veseligsuzturs logo

Sākot ar šodienu mūsu novada skolu skolēni varēs gūt zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, kā arī izmēģināt veselīgu un garšīgu uzkodu un našķu pagatavošanu. Katrai klasei plānota viena veselīga uztura nodarbība kopā ar uztura speciālisti Dagni Kantāni-Indriku no SIA “Foodastic”.

Nodarbības bērniem ir bez maksas un tās notiek projekta “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā” ietvaros. Turpmāk projektā paredzētas arī dažādas veselīga uztura nodarbības pieaugušajiem. Sekojiet informācijai novada mājaslapā un informatīvajā izdevumā "Beverīnas Vēstis"! 

Vairāk informācijas par projekta aktivitātēm: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 29431271

(Informācija publicēta - 27.09.2017.)