Māmiņu dienas Ģimenes Šūpuļa mājvietā „Jaunpalejās” – lekciju un nodarbību cikls

jaunpalejas
Biedrība Ģimenes Šūpulis aicina uz Māmiņu dienu semināru - nodarbību ciklu savā mājvietā “Jaunpalejās”, Beverīnas novada Kauguru pagastā.

Pirmā Māmiņu diena 16.aprīlī plkst 11.00, tēma Sievietes veselība un rūpes par sevi dažādos dzīves posmos. Vecmāte, 8 bērnu mamma, 7 mazbērnu vecmāmiņa Rudīte Brūvere stāstīs par sievietes attiecībām ar savu ķermeni jau sākot no sevis apzināšanās, grūtniecības laikā, pēcdzemdību periodā, ikdienas steigā, kā arī skaisti novecjot. Kā rūpēties par sevi, savu veselību, lai prieks būt sievietei visa mūža garumā. Būs iespēja uzdot savus jautājumus kā arī saņemt individuālas vecmātes konsultācijas.
Pēc kopīgām pusdienām par savu sievišķību rūpēsimies radošajā darbnīcā darinot pērļu rotas un neformālā gaisotnē apmainoties ar savu pieredzi.
Māmiņu dienu nodarbību mērķis ir dot iespēju izglītoties, saņemt speciālistu konsultācijas un atbalstu dalībniecēm no sociālās atstumtības riska grupām, bet sirsnīgi aicinām uz lekcijām par bērnu audzināšanu, attiecībām ģimenē, sievietes un bērna veselību un radošajām nodarbībām un vienkāršu satikšanos un pieredzes apmaiņu gan grūtnieces un jaunās māmiņās, gan māmiņas un vecmāmiņas un jebkuru sievieti. Kopā paredzēti 8 pasākumi no aprīļa līdz decembrim, reizi mēnesī sestdienās.
Nodarbības vadīs psihologi, vecmātes un citi speciālisti. Katrā tikšanās paredzēta kopīga pusdienošana un radošās nodarbības dažādās jomās, sarunas un kopābūšanas svētki.
Uz pasākumiem var ņemt līdzi arī bērnus
Pieteikšanās un informācija Lita Dudele epasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tel.26677190
Dalība pasākumos BEZ MAKSAS
Sīkāka informācija http://www.gimenes-supulis.lv/jaunumi/2016/maminu-dienu-cikla-pirma-nodarbiba