Kaimiņu būšana 2017

Kaiminu busana 2jul2017

         Jau 3. gadu biedrība “Beverīnas amatnieki” organizē pasākumu “Kaimiņu būšana”, kas šogad notiks 2.jūlijā.

Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt biedrības organizēto pasākumu, jo šogad būs iespējams redzēt Beverīnas novada abu amatierteātru izrādes, kā arī kopā ar deju kolektīvu “Dzieti” iet rotaļās un darboties radošajās darbnīcās ar pašmāju amatniekiem.

Turpinot iesākto tradīciju, aicinām pieteikties saimnieces un saimniekus uz gardāko kūku konkursu, lai kopā varētu baudīt dažādus našķus!

Nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www.beverinasnovads.lv.Sūtot aizpildītu pieteikumu pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.pieteikties ir iespējams līdz 30.jūnijam.

 

Nolikums 
Pieteikuma anketa

Sīkāka informācija pa tālr. 28446697 (amatnieku pārstāve Inga Logina). Tiekamies Cempu “Arājos” jau jūlija sākumā!

Biedrība “Beverīnas amatnieki”