Lāčplēša diena Brenguļos

Melanijas hronika ATCELTS   11 novBrenguli

            Par godu Latvijas brīvības cīnītājiem 11.novembrī Brenguļos tiks atzīmēta Lāčplēša diena. Plkst. 15:00 Brenguļu sākumskolas lielajā zālē ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt Viestura Kairiša filmu “Melānijas hronika”. Filma veidota pēc rakstnieces Melānijas Vanagas atmiņu romāna “Veļupes krastā” motīviem. Ieejas maksa 1.50 EUR (Filmas “Melānijas hronika” seanss Brenguļos NENOTIKS!).

Īsi par filmu – jaunības sapņi, dzīves labākie gadi, veselība, mājas, vīrs, dēls, sava zeme – padomju vara to visu atņēma, taču viņa izdzīvoja. Izdzīvoja, lai piedzīvoto pierakstītu un lai arī nākamās paaudzes neaizmirstu stāstu, kurā ar varu tikām ierauti mēs visi.

No plkst. 16:00 Brenguļu bibliotēkā, kas atrodas blakus Brenguļu sākumskolai, notiks arī tradicionālā lukturīšu gatavošanas darbnīca, kurā būs iespējams radoši darboties ikvienam interesentam. Dalība bez maksas.

Pēc kinofilmas un lukturīšu sagatavošanas aicinām ikvienu pievienoties tilta izgaismošanai ar sagatavotajiem un līdzi paņemtajiem īpašajiem gaismekļiem. Būs arī ugunskurs un silta tēja, lai kopīgi pavadītu svētkus Brenguļos! 

Informāciju sagatavoja:

Brenguļu pagasta kultūras pasākumu organizatore Ieva Putniņa