VNF Ziedotāju brokastis - viesis mākslinieks Artis Bute

Valmieras novada fonds logo

Piektdien, 28. maijā, Zoom tiešsaistē notika VNF Ziedotāju brokastis, kurās tikās fonda atbalstītāji un VNF ziedotāju kluba biedri. Kā īpašais viesis tajās piedalījās mākslinieks Artis Bute.

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvu dzīves uzlabošanai Valmierā, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novados, par uzsvaru liekot, ka pašu resursiem un spēkiem varam veikt daudz labu darbu.

VNF Ziedotāju klubs ir neformāla labvēļu grupa, kuras dalībnieki regulāri ziedo vietējai sabiedrībai nozīmīgām iniciatīvām.

Līdzekļu piesaistei gada laikā fonds rīko dažādus pasākumus, kā viens no tiem ir Ziedotāju brokastis, kurās tiek vākti līdzekļi projektu konkursam "Sev, tev, novadam". Konkurss tiek izsludināts reizi gadā un ikviens var iesniegt ideju un saņemt finansējumu ieceres īstenošanai Valmieras un novada apkaimes attīstībai.

VNF Ziedotāju brokastīs tiekas uzaicinātie viesi un VNF kluba biedri. Šoreiz pasākumā piedalījās mākslinieks Artis Bute, ar kuru sadarbība aizsākās fonda 15 gadu jubilejā, kad mākslinieks ziedoja labdarībai savu gleznu “Klusā daba”.

Ziedotāju brokastīs mākslinieka darbu savā īpašumā, kā pateicību par ilgstošu un nesavtīgu atbalstu, ieguva fonda pirmie ziedotāji - “Valmieras ZONTA klubs”.

Par Ziedotāja kluba biedru var kļūt jebkurš, ziedojot vismaz 20 EUR VNF darbībai divpadsmit mēnešu griezumā.

Paldies visiem fonda atbalstītājiem! Aicinām ikvienu atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas un kļūt par Valmieras novada fonda ziedotāju!

Papildu informācija:

Dace Dēnava, VNF, Sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālrunis: 20474440; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://www.vnf.lv