No 10. maija gaidāmas izmaiņas autobusu kustības sarakstos

logo autotransporta direkcija

Ņemot vērā, ka Trikātas skolā ir atsākušās mācības klātienē, no 2021. gada 10. maija maršruta Nr.6597 Smiltene–Strenči–Smiltene, Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene, Nr.7804 Valmiera–Brenguļu skola–Dutka–Smiltene un Nr.7817 Valmiera–Trikāta–Smiltene–Velēna–Madona reisi tiks izpildīti saskaņā ar skolēnu mācību laika kustības sarakstu. Turpretī Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolā mācības klātienē tiek atceltas, tāpēc tiek atcelti arī divi reisi maršrutā Nr.7599 Rīga–Valmiera.

Reisi, kuros tiks iekļauta pietura Trikātas skola:

  • · maršruta Nr.6597 Smiltene–Strenči–Smiltene reiss, kas Smiltenes autoostā pirmdienās, trešdienās un piektdienās tiek uzsākts plkst.7.33 un 13.45;
  • · maršruta Nr.6686 Smiltene–Trikāta–Strenči–Smiltene reiss, kas Smiltenes autoostā otrdienās un ceturtdienās tiek uzsākts plkst.7.33 un 14.30;
  • · maršruta Nr.7804 Valmiera–Brenguļu skola–Dutka–Smiltene reiss, kas Valmieras autoostā pirmdienās, trešdienās un piektdienās tiek uzsākts plkst.15.10;
  • · maršruta Nr.7817 Valmiera–Trikāta–Smilterne–Velēna–Madona reiss, kas Valmieras autoostā darbadienās tiek uzsākts plkst.7.30.

Papildus tam maršruta Nr.7157 Valmiera–Trikāta–Smiltene autobuss no Valmieras autoostas otrdienās un ceturtdienās izbrauks plkst.15.10 (līdz šim izbrauca plkst.15.07).

Uz nenoteiktu laiku maršruta Nr.7599 Rīga–Valmiera autobuss, kas no Valmieras autoostas piektdienās izbrauc plkst.12.45 un no Rīgas starptautiskās autoostas – plkst.17.50, pasažieru pārvadājumus nenodrošinās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija