Aicinām piedalīties konkursā “Latvijas Dizaina gada balva 2021”

LV DizainaGada balva2021 afisa

Jau ceturto reizi norisinās konkurss Latvijas Dizaina gada balva, kas ir kā atskaites punkts Latvijas dizaineriem un nozarei kopumā. Konkursa mērķis ir apzināt, izvērtēt un popularizēt Latvijas dizaineru izcilākos sniegumus, nododot darbus vērtējumam starptautiskai žūrijai, informē konkursa rīkotāji.

Pirmo reizi konkursa darbi tiks vērtēti piecās kategorijās:
1) vides un interjera dizains,
2) produktu dizains,
3) grafikas dizains,
4) digitālais dizains,
5) pakalpojumu, politiku, stratēģiju dizains.

Turklāt dizaineriem ir iespēja pretendēt arī uz apbalvojumiem par dizainu ar sociālu ietekmi, par izcilu jauno dizaineru sniegumu, par dizaina darbu sadarbībā ar amatniekiem, kā arī par citiem īpašiem dizaina sasniegumiem.

Darbu pieteikšana notiek līdz 28.februāra plkst.12. Dalības maksa – 70 eiro. Ar konkursa nolikumu, darbu iesniegšanas kārtību un žūriju varat iepazīties šeit: www.dizainabalva.lv. Savukārt, darbi jāpiesaka, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit: www.dizainabalva.lv/register/ 

Galvenās balvas ieguvējam – Kultūras ministrijas finansiāls atbalsts mārketinga aktivitātēm un zīmola attīstībai.

Visiem konkursa dalībniekiem būs iespēja 26.–28.maijā piedalīties Dizaina konferencē ar Latvijas un starptautisku lektoru dalību. Konkursa nominantu darbus izstādīs Rīgas pilsētvidē šā gada augustā un septembrī.

Konkursu “Latvijas Dizaina gada balva” rīko Latvijas Dizaineru savienība. Konkursa iniciators ir Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Informācija avots: HomePage - Latvijas Dizaina gada balva (dizainabalva.lv)