Vasaras karjeras nometne “ATVER DURVIS, ATKLĀJ SEVI!”

Atver durvis atklaIj sevi 300x300 baneris

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras skolēnus pieteikties un piedalīties vasaras dienas nometnē “Atver durvis, atklāj sevi”. Nometne notiks augustā, un tā tiks veltīta karjeras izvēles tēmai un jautājumiem, kas ārkārtīgi aktuāli ikvienam skolēnam un jaunietim.

Vasaras karjeras nometnē dalībnieki pārrunās karjeras izvēles izaicinājumus, tiksies ar interesantiem un iedvesmojošiem dažādu jomu profesionāļiem, piedalīsies komandas saliedēšanas aktivitātēs un mācīsies strādāt komandā, piedalīsies tehniski radošajās darbnīcās, uzzinās vairāk par brīvprātīgā darba un sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, dosies ekskursijās un tiksies ar personības izaugsmes treneri.

Nometne notiks piecas dienas no 12. līdz 16. augustam. Tajā aicināti piedalīties Valmieras izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Nometnes norises vieta būs jaunatnes centrs “Vinda”, taču dalībnieki apmeklēs arī citas vietas Valmierā un Cēsīs.

Pieteikšanās nometnei - līdz 2019. gada 2. augustam. Nometnē vietu skaits ir ierobežots. Dalība nometnē ir bezmaksas.

Nometnes programma: saite

Pieteikuma anketa: saite

Vasaras karjeras nometni organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru un jauniešu biedrību “Virziens A”. Nometni finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe UIA03-250) ietvaros.

Vairāk informācijas:

Valmieras Attīstības aģentūra Karjeras un izglītības projektu vadītāja Inna Purmale

Mobilais tālrunis: +371 29459332; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.