Aicina uz “Latvian Voices” koncertu jaunu māmiņu un vientuļu grūtnieču atbalstam


Dziesmas Dzivibai 2019 ml

Sestdien, 11. maijā plkst. 19.00, Vīlandes baznīcā Rīgā ikviens ir laipni aicināts uz pavasara koncertu “Dziesmas dzīvībai” ar grupu “Latvian Voices”. To rīko biedrība “Ģimenes Šūpulis” – Patvēruma māja pamestām grūtniecēm un jaunām māmiņām. Ieeja ir par ziedojumu.

Sestdien, 11. maijā, plkst. 19.00 Vīlandes baznīcā (Vīlandes iela 9, Rīga) sabiedriskā labuma biedrība “Ģimenes Šūpulis” aicina uz koncertu “Dziesmas dzīvībai”. Ieeja koncertā ir par ziedojumiem, kuri tiks piešķirti biedrības Patvēruma mājas uzturēšanai un palīdzības sniegšanai vientuļām un neaizsargātām grūtniecēm un jaunām māmiņām ar bērniem.

“Latvian Voices” dalībniece un divu bērnu māmiņa Laura Leontjeva pauž, ka “vokālā grupa “Latvian Voices” savā 10 gadu pastāvēšanas vēsturē ir ierakstījusi septiņus mūzikas albumus, bet, kas vēl jo svarīgāk – meitenes, kas pa šiem gadiem ir dziedājušas grupā, ir mammas ar, kopā saskaitot, 11 bērniem! Atbalsts ir viens no atslēgvārdiem ikvienas māmiņas ikdienā, tāpēc mēs ļoti priecāsimies būt par daļu no šī labdarības koncerta!”

“Mūsu Patvēruma mājā uzturas sievietes, kurām ir nepieciešama īpaša palīdzība, sagaidot bērniņu un viņu pieņemot dzīvē. Viņām dzīvē bieži ir gājis grūtāk nekā citiem, un “Ģimenes Šūpulis” sniedz šīm sievietēm tik nepieciešamo cieņu un mīlestību. “Dziesmas dzīvībai” koncerts ir veltīts viņām un ikvienam cilvēkam, kurš atbalsta “Ģimenes Šūpuļa” misiju,” tā saka Rudīte Brūvere, biedrības līdzdibinātāja, valdes locekle un mājdzemdību vecmāte.

Sabiedriskā labuma biedrība “Ģimenes Šūpulis” iestājas par dzīvību, sniedzot patvērumu un reālu palīdzību grūtībās nonākušām, vientuļām grūtniecēm, kā arī izglītojošu atbalstu ikvienai sievietei gaidībās. Māja atrodas Beverīnas novadā, un nodrošina ģimenisku vidi vientuļām grūtniecēm un pamestām jaunām māmiņām ar bērniņiem kopš 2014. gada.

Profesionālā a cappella grupa “Latvian Voices” ir plaši pazīstama un pasniedz meistarklases gan Latvijā, gan citviet pasaulē - Eiropā, Āzijā un ASV. Grupas īpašo skanējumu veido pašu dalībnieču, īpaši Lauras Jēkabsones, veidotās aranžijas un oriģināldziesmas a cappella. Lielākais “Latvian Voices” dziedātāju iedvesmas avots ir latviešu tautasdziesma.

Ikviens ir laipni aicināts!

 

Papildu informācija:

Rudīte Brūvere, biedrības “Ģimenes Šūpulis” līdzdibinātāja un valdes locekle

Telefona nr.: 29119593, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.