Izmaiņas maršrutā Valmiera–Brenguļu skola–Smiltene, Valmiera–Trikāta–Smiltene un Valmiera–Madona

              Lai iedzīvotājiem būtu ērtāk pēc darba laika beigām no Valmieras nokļūt Smiltenē, no 2018. gada 1.februāra tiks veiktas izmaiņas vienā maršruta nr.7804 Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene reisā. Tāpat maršrutā nr.7804 Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene, nr. 7157 Valmiera-Trikāta-Smiltene un nr.7817 Valmiera-Madona tiks iekļauta pieturvieta Brenguļu centrs.

               Turpmāk maršruta Nr.7804 Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene autobuss katru dienu no Valmieras autoostas izbrauks 40 minūtes vēlāk – plkst.19.00, lai iedzīvotāji pēc darba laika beigām varētu pagūt uz autobusu, kas ved uz Smilteni.

               Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, kā ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Valsts SIA Autotransporta direkcija Sabiedrisko attiecību vadītāja

Zane Plone