Beverīnas novada "Sakoptākā sēta 2017"

Mazs Sakoptaka seta 2017 01

Beverīnas novada pašvaldība izsludina ikgadējo konkursu „Sakoptākā sēta 2017”, kurā ikviens novada iedzīvotājs vai uzņēmējs ir aicināts lepoties ar savu vai kaimiņa skaisti sakopto vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā.

Konkursa mērķis ir iepazīt un izcelt novada sakoptākos īpašumus, kā arī, ar pozitīvu piemēru palīdzību, rosināt novada iedzīvotājus labiekārtot un sakopt sev piederošos īpašumus.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji katrā kategorijā dosies bezmaksas ekskursijā pa citām Latvijas sakoptākajām sētām, kā arī pretendēs uz ZAAO speciālbalvu individuālo māju grupās – bezmaksas atkritumu izvešanas pakalpojumu. Konkursa uzvarētāji tiks godināti  “Ražas ballē” oktobrī.

Iepazīties ar konkursa nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu var līdz 31.jūlijam

Tiešsaistē pieteikumu var aizpildīt šeit: https://goo.gl/forms/Sn17MchJrmj4yD7L2

Papildu informācija:

Projektu vadības speciāliste Linda Krūmiņa

(tālr. 29431271, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)