Pasacēni Olimpiskajā dienā!

      Šogad  “Olimpiskā diena 2016”  norisinājās visā Latvijā (531 vietās), to organizēja Latvijas Olimpiskās komiteja (LOK), lai 23.septembrī visās Latvijās pilsētās un novados kopā pulcētos rekordliels dalībnieku skaits – 123 353.

    Arī pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” audzēkņi bija šo dalībnieku skaitā, un šo dienu iesāka ar rīta vingrošanu. Mērķis pamodināt un sagatavot dalībniekus turpmākās dienas aktivitātēm, tika sasniegts pilnībā.

      Olimpiskā diena, kuras devīze - “Padod bumbu!” bija veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai, turpinājās PII “Pasaciņa” ar sporta svētkiem! Audzēkņi kopā ar savām ģimenēm vairākās sportiskās aktivitātēs spēlējās ar dažādām bumbām. Volejbola spēles elementi, futbola, basketbola, kriketa, tautas bumbas, rokas bumbas un tenisa spēles pamatelementi bija veicamo sportisko uzdevumu skaitā.

       Kustību prieks, varēšanas prieks, uzvaras prieks un kopā būšanas prieks vienoja visus svētku dalībniekus!

 

 

Fotogrāfiju autores:

Ineta Zīdere un Evija Melngalve-Markitāne

                                                      PII “Pasaciņa” vadītāja

Ineta Zīdere