Skaļās lasīšanas konkurss Trikātā

Jau trešo reizi Trikātas pamatskola piedalījās “Skaļās lasīšanas” konkursā. Konkurss notika 6. februārī Trikātas pagasta bibliotēkā, jo pasākuma organizēšanu ir uzņēmusies pagasta bibliotekāre Inga Janīte.

Konkursā piedalījās 5. un 6. klašu skolēni. 4. klases skolēni bija ieradušies kā līdzjutēji un vērotāji, jo nākamajā gadā arī viņi piedalīsies šajā konkursā.

Katram konkursantiem priekšnesums ilga līdz 3 minūtēm. Visi 13 skolēni pastāstīja par grāmatu, kuras fragmentu nolasīs. Grāmatu izvēle bija ļoti dažāda. Katrs no skolēniem bija atradis grāmatu, kura ieinteresēja viņu un varētu ieinteresēt arī klausītājus.

Žūriju veidoja latviešu valodas skolotājas Iveta Brence, Sandra Gaile, Valmieras bibliotēkas pārstāve Lolita Dreimane, skolas bibliotekāre Lida Sīpola.

Lolita visiem dalībniekiem teica iedrošinošu uzrunu un novēlēja būt čakliem un apzinīgiem lasītājiem. Viņa bija arī sagādājusi skaistas pateicības par piedalīšanos konkursā. Savukārt Inga bija parūpējusies, lai dalībnieki saņemtu saldās balvas no “R CHOCOLATE” un blociņu pierakstiem.

Paldies skolotājām, kuras prata motivēt skolēnus un palīdzēja viņiem sagatavoties konkursam.

Mēs visi lepojamies ar to, ka marta brīvdienās mūsu skolu konkursā Valmierā pārstāvēs:

DAIGA MEŽĪTE

SANIJA BRIEDE

DANIELS PAULIŅŠ!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas pamatskolas bibliotekāre Lida Sīpola