PII “Pasaciņa” absolventu koncerts

P108058123.janvārī “Pasaciņu” pieskandināja mūzikas skaņas. Droši varam teikt, ka Jaunā gada sākumā uzaicināt ciemos PII “Pasaciņa” absolventus, kuri starp daudzām mākslām, nodarbēm un interesēm atrod laiku muzicēšanai, ir stabila tradīcija, kas iesākusies 2012.gadā. Kādu gadu sanāca pauze, un tāpēc jo īpaši liels prieks bija redzēt kā bērni jau kļūst par jauniešiem. Gan burtiski, gan muzikāli. Kā pieaug viņu varēšana un spēja ne tikai tehniski skaņdarbu izpildīt, bet arī muzicēt tā, lai tas aizskan līdz klausītāju dvēselei.

Brīnišķīgu mūziku dzirdējām dažādu instrumentu izpildījumā. Klavieres spēlēja Loreta Andrupe, Kate Skrastiņa, Dāvis Mežulis, Linda Krapāne, Toms Cīrulis, vijoli Ance Cīrule, čellu Robijs Šmits, ukuleli Dāvids Ipatovs, trombonu Klāvs Ivanovs. Solo izpildīja Emīlija Pelce, bet duetā dziedāja Alise Akmentiņa un Laura Lukstraupa. Klausījāmies muzikālās apvienības “Piectūris” izpildījumu. Nosaukums tā arī rakstoties bez ”s”. Kahonu, sitamo mūzikas instrumentu no Peru, kas domāts ritmiskai un aktīvai skaņas radīšanai, spēlēja  Jēkabs Pikšēns, ģitāru – Jēkabs Benužs, dziedāja Alīna Lohina.

Ar neviltotu interesi un uzmanību klātesošie sekoja līdzi izpildītājiem. Paldies sakām visiem koncerta dalībniekiem, viņu vecākiem, kā arī lielajiem un mazajiem klausītajiem!

Fotogrāfijas no PII “Pasaciņa” 2020.gada janvāra fotoarhīva

Informāciju sagatavoja:

PII “Pasaciņa” pirmsskolas mūzikas skolotāja Ieva Cīrule