Lāčplēša diena – Kauguru pamatskolā

Viena no skolas tradīcijām ir Lāčplēša diena, kurā dodamies uz Kauguru kapiem. Mēs godinām karavīru piemiņu, dodoties lāpu gājienā kopā ar skolas ilggadējiem sadarbības partneriem –Valsts robežsardzes Imigrācijas dienesta Valmieras nodaļas virsniekiem.

Pēc gājiena Kauguru kultūras namā robežsardzes pārvaldes priekšnieks Raitis Briedis skolēniem pastāstīja par robežsargu ikdienu, darba pienākumiem, kā arī par robežsarga profesijas izvēli. Katrs dienesta virsnieks iepazīstināja ar sevi, savu dienesta pakāpi un pastāstīja par saviem darba pienākumiem.

Paldies Raitim Briedim, Snežanai Pētersonei, Ingai Briedei, Ilzei Vītoliņai un Druvim Vanteram! Ikvienam vajadzētu ieklausīties D.Vantera vārdos: “Būsim gaišāki, aizdegsim svecītes, dzīvosim tā, lai būtu to karavīru cienīgi, kuri atdeva savas dzīvības un veselību par Latviju!”

Informāciju sagatavoja:

J.Endzelīna Kauguru pamatskolas skolotāja Mārīte Bisniece