Godināti Beverīnas novada olimpiāžu laureāti, viņu skolotāji un izglītības iestāžu darbinieki

DSC 0934

15.maijā Brenguļu sākumskolā tika sveikti Beverīnas novada 2018./2019.mācību gada olimpiāžu laureāti, viņu skolotāji un izglītības iestāžu darbinieki. Par augsti novērtējamiem sasniegumiem tika pasniegtas gandrīz 50 pateicības Trikātas pamatskolas, J. Endzelīna Kauguru pamatskolas, Brenguļu sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” skolēniem, pedagogiem un darbiniekiem.

Par dalību, iegūtu atzinību vai godalgotu vietu 2018./2019. mācību gada starpnovadu, Valmieras un Latvijas mēroga olimpiādēs, konkursos vai sporta sacensībās svinīgajā sarīkojumā tika apbalvots 21 skolēns un 11 pedagogi, kuri viņus sagatavoja. Šogad 6 skolēni ieguvuši arī godalgotas vietas valsts mēroga konkursos un sporta sacensībās. Pasākuma ietvaros tika pasniegti arī 5 pašvaldības atzinības un 10 pateicības raksti izglītības iestāžu darbiniekiem par ievērojamu ieguldījumu izglītības iestāžu darbā.

Paldies katram skolas izglītojamajam par ieguldīto darbu, spēku un apņēmību, lai ikdienas darbā uzlabotu savus mācību sasniegumus. Īpaša pateicība arī skolotājiem un skolu darbiniekiem – cilvēkiem, kuri ik dienu un ik stundu visa mācību gada garumā ne tikai mācīja bērnus, bet bija viņu atbalsts, iedvesmotājs un virzītājspēks aizvien jaunu mērķu sasniegšanā.

Pēc pasākuma svinīgās daļas laureātiem, pedagogiem, izglītības iestāžu darbiniekiem un pasākuma viesiem bija iespēja baudīt Rūjienas vokāli instrumentālā ansambļa “Atestāts” koncertu. Jauniešu muzikālais sniegums veicināja iedvesmu un drosmi jauniem sasniegumiem!

Fotogrāfijas no svinīgā pasākuma: https://ej.uz/tzwo

Fotogrāfijas autore: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa