Trikātas pagasta bibliotēkā notika “Grāmatu starts”

Gramatu stasts Trikatas bibl FOTO

9.marta sestdienas rītā pagasta bibliotēka bija pilna ar rosību, smiekliem, skriešanu, bērnu čalām. Bibliotēka bija pulcināju Trikātas pirmsskolas mazuļus un viņu vecākus uz pasākumu „Grāmatu starts”.

“Grāmatu starts” ir bērnu lasīšanas veicināšanas programma, kas iepazīstina pirmsskolas vecuma bērnus ar aizraujošo grāmatu pasauli, aicina uz pirmo tikšanos ar bibliotēku un rosina lasīt visai ģimenei kopā. Bērni kopā ar vecākiem iepazinās ar bibliotēku, izpētīja grāmatu plauktus, padraiskojās bērnu stūrītī, apskatīja pašu lielāko grāmatu, kas ir bibliotēkā, pašu mazāko un pašu skanīgāko.

Tikšanās noslēgumā katrs bērns saņēma “Grāmatu starta” komplektu: mugursomu, lasāmgrāmatiņu un rotaļlietu – projekta simbolu pūčulēnu, kā arī brošūru vecākiem par kopā lasīšanu un bērnu lasītprieka veicināšanu. Saņemtā dāvana atgādinās par viesošanos bibliotēkā un aicinās to apmeklēt biežāk.

Paldies visiem, kas atsaucās dalībai projektā un atveda savu mazo ķiparu pirmoreiz uz bibliotēku.!

Uz tikšanos atkal bibliotēkā!

Foto un teksta autore:

Trikātas pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Janīte