Skolēni no Beverīnas novada izglītības iestādēm piedalās radošajā konkursā un zīmē skolas dienasgrāmatas vāka dizainu

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau ceturto gadu īsteno projektu “Dienasgrāmata”, kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas. Projekta ietvaros no skolas tiek lūgts īstenot dienasgrāmatas vāka dizaina izstrādes konkursu, iesaistot tajā skolas skolēnus. Projekta konkursa labākais dienasgrāmatas vāka dizains tiks izmatots 2019./2020.mācību gada skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanā. Projekta “Dienasgrāmata” ietvaros notiek konkurss, kurā savu dalību ir apstiprinājušas arī divas Beverīnas novada izglītības iestādēs – Brenguļu sākumskola, J.Endzelīna Kauguru pamatskola un Trikātas pamatskola.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu radošo un māksliniecisko iztēli, īstenojot radošas aktivitātes. Skolu uzrunāšana un dalības apstiprināšana projektā notiek līdz februāra beigām, bet  konkursu organizēšana skolās, aktivitāšu īstenošana, uzvarētāju noteikšana un konkursa uzvarētāja darba nosūtīšana projekta organizatoriem līdz 2019.gada 1.aprīlim.

Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks” komanda, projekta ietvaros, strādās pie finansējuma piesaistes, kas dotu iespēju skolām saņemt skolēnu dienasgrāmatas bez maksas. Projektu īstenošanai nozīmīgs ir gan pašvaldības, gan uzņēmēju atbalsts.

2018.gadā veiksmīgi visā Latvijā tika īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā””. Projekts ir ticis organizēts divās kārtās. Kopumā piedalījušās 259 skolas no visiem Latvijas reģioniem, iesniegti 7043 darbi, no kuriem 2033 pārvērsti fotogleznās.

Informāciju sagatavoja: Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks”

Informāciju papildināja no avotiem: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša