Trikātas pamatskolas skolēni piedalās “Skaļās lasīšanas” konkursā


Skala lasisana 2019Ceturtdien, 7. februārī Trikātas pagasta bibliotēkā notika “Skaļās lasīšanas” konkurss. Konkursā piedalījās Trikātas pamatskolas 5. un 6. klases skolēni. Konkursam gatavoties sākām jau decembrī. Vissarežģītākais uzdevums bija atrast piemērotu grāmatu. Lasot grāmatu, jāatrod fragments, kurš būtu saturiski interesants un arī emocionāli lasāms. Skolēni nopietni trenējās stāstīt par grāmatu un neskaitāmas reizes lasīja un pārlasīja izvēlēto fragmentu.

“Skaļās lasīšanas” konkursa žūrijā bija Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu nodaļas vadītāja Lolita Dreimane, skolotāja Maruta Ģingule un skolas bibliotekāre Lida Sīpola. Žūrijas vērtējums pārsteidza visus. Uzvarētāji ir 5. klases skolēni Diāna Pētersone, Artjoms Solotkijs un Rimands Deduškevičs. Viņiem priekšā vēl nopietns darbs, lai labi sagatavotos konkursa 2. kārtai, kura notiks skolēnu pavasara brīvlaikā Valmieras integrētajā bibliotēkā.

Sagatavoties konkursam palīdzēs arī teātra pulciņa skolotāja Ilze Dauvarte. Novēlēsim veiksmi konkursā Diānai un Rimandam!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas pamatskolas bibliotekāre Lida Sīpola