100 apļi Latvijai

100apliLV FOTO19.oktobrī J.Endzelīna Kauguru pamatskolā, sagaidot valsts 100. dzimšanas dienu, aizraujošs, sportisks pasākums, kurā bija aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas godināt Latviju, tādējādi ar savu skrējienu vēlot Latvijai “Daudz baltu dieniņu!” Šajā dienā dzirkstīja pozitīvas emocijas, jau plkst. 9.00 no rīta tika sagaidīti pirmie ciemiņi un skolas saimi uzrunāja šī pasākuma organizatore, enerģiskā sporta skolotāja Mārīte Bisniece. Veiksmes, apsveikuma vārdus teica Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis, skolas absolvente, Valmieras sporta skolas direktore Līga Dzene, kā arī Latvijas čempions autorallijā Salvis Rambols.

Pēc svētku uzrunām jau pirmo apli jaunizveidotajā sporta laukumā ar stafetes kociņu uzsāka 1.klases skolēnu grupa kopā ar sporta skolas direktori Līgu Dzeni. Otro apli turpināja skolas absolvents Salvis Rambols, un tā turpinājās skrējieni katram Latvijas nodzīvotajam gadiņam par godu. Skriešanā piedalījās arī domes priekšsēdētājs M.Zvirbulis, skolas direktore I. Rambola un ikviens skolas darbinieks. Pasākuma vadītāja lomā iejutās pašvaldības domes deputāts Romāns Vaščenko.

Īpašs prieks par mūsu viesiem, sadarbības partneriem no viesu nama “Brūtes” darbiniekiem Elīnu Laksbergu, Danu Eglīti, Brenguļu sākumskolas skolēniem un pedagogiem Sandru Kaufmani un Līgu Ķirsi, jauniešu centra vadītāju Mariku Daļecku, šoferi Raiti Skujiņu, PII “Pasaciņa” darbiniecēm, skolas absolventēm Ingu Rasu un Ēriku Alksni. Pozitīvu atmosfēru radīja skolas jaunākie absolventi Vikija Klāsone, Baiba Bernāne, Samanta Zariņa, Rinalds Kaupužs, Rainers Zavadskis, kā arī pati jaunākā dalībniece, trīsgadīgā Anna Zirne. Visas dienas garumā varēja vērot neatlaidību, azartu un sacensību garu, kurš pieveiks visvairāk apļu. Pirmklasnieks Ņikita Šeļegovskis noskrēja 37 apļus. Skrēja ikviens, tādejādi apliecinot basketbolista Džona Vudena vārdus: “Padari katru dienu par savu meistardarbu.”

Šajā dienā katra klase, pedagogi, skolas darbinieki un Brenguļu sākumskolas skolēni iestādīja 14 tūjas, piedaloties akcijā “100 labie darbi Latvijai”.

Informāciju sagatavoja: J.Endzelīna Kauguru pamatskolas

direktores vietniece izglītības jomā Aija Dubova