Godināti Beverīnas novada skolu olimpiāžu laureāti, pedagogi un skolu darbinieki

01 DSC 0004

15.maijā Brenguļu sākumskolas lielajā zālē notika Beverīnas novada skolu olimpiāžu laureātu un pedagogu godināšanas pasākums, kurā tika izsniegtas vairāk nekā 50 pateicības Trikātas pamatskolas, J. Endzelīna Kauguru pamatskolas, Brenguļu sākumskolas un pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” skolēniem, viņu pedagogiem un skolu darbiniekiem.

„Gudrība, man liekas, ir lielākais, ko cilvēks šai dzīvē var sasniegt,” Zenta Mauriņa.

Svinīgā gaisotnē, izceļot novada un jaunās personības, par dalību, iegūtu atzinību vai godalgotu vietu 2017./2018. mācību gada starpnovadu, Valmieras un Latvijas mēroga olimpiādēs vai konkursos tika apbalvoti 14 skolēni un 3 komandas. Par skolēnu sagatavošanu pateicības saņēma arī 10 audzēkņu pedagogi. Šī pasākuma ietvaros tika pasniegti arī 7 Beverīnas novada pašvaldības pateicības raksti visu novada izglītības iestāžu izvirzītajiem darbiniekiem, kā arī viens Beverīnas novada pašvaldības atzinības raksts par mūža ieguldījumu skolas darbā.

Kā vēl viena pateicība skolēniem, viņu pedagogiem un skolu darbiniekiem, pēc pasākuma svinīgās daļas notika Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņu vokāli instrumentālā ansambļa „The Saviors” koncerts, kurš ikvienu priecēja atpazīstamām latviešu un ārzemju dziesmām.

Vēlam neapstāties pie sasniegtā un tiekties pēc jaunām virsotnēm!

Vairāk fotogrāfijas - https://ej.uz/n9ai .

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa