Ekoskolas projekta “Ēdam atbildīgi” mērķis sasniegts

Eko skola Trikata marts

Ekoskolai noslēdzies svarīgs posms – beidzies projekts ĒDAM ATBILDĪGI. Programmas ietvaros veicām svarīgus darbus, kas kaut nedaudz palīdzētu samazināt to ēdiena daudzumu, kuru skolēni atstāj uz šķīvjiem neapēstu. Vienu nedēļu Ekoskolas skolēni gāja pa klasēm un aicināja visus pusdienās izēst tukšus šķīvjus. Noskaidrojām, ka rezultātā samazinājās ēdienu pārpalikumi. Aicinājām uz šķīvjiem likt tikai tik, cik spēj apēst, jo varbūt kādam garšo un gribēsies vēl ēst.

Otrajā akcijā aicinājām visus skolas skolēnus novērtēt pavāru gatavoto ēdienu. Vērtējumi bija pozitīvi. Pusdienas ir sātīgas un garšīgas. Novērojām, ka skolēni maz lieto dažādos salātus. Tas, acīmredzot, saistīts ar ēšanas paradumiem mājās.

Ekoskolas dalībnieki veidoja savas ēdienkartes, kurās centās ievērot arī veselīgas pārtikas lietošanu. Nodarbībās esam runājuši par palmu eļļas, saldumu, sāls kaitīgo ietekmi uz veselību. Mūsu ieguvums:

  • zināšanas par veselīgu un veselībai kaitīgu pārtiku;
  • samazinājuši pārtikas zudumus skolas ēdienreizēs;
  • iemācījušies taupīt ēdienu;
  • skolas mājturības kabinets var lepoties un ikdienā izmantot jaunu ledusskapi, kura iegādei līdzekļus saņēmām no programmas sponsoriem.

Šīs programmas ietvaros mācījāmies šūt arī iepirkuma maisiņus, jo zinām, ka tas arī ir solis pretim sakārtotai videi.

Turpmāk Ekoskolas plānā ir turpināt sarunas par pārtikas taupīšanu un tikšanās ar pavāru, kā arī viesošanās Valmieras Zaļajā skolā.

Pateicamies visiem uzcītīgajiem Ekoskolas mazajiem dalībniekiem par aktīvu darbošanos! 

Foto: Trikātas pamatskolas arhīvs; Informāciju sagatavoja:

Trikātas pamatskolas – Ekoskolas skolotājas Lida Sīpola un Solvita Strautiņa