Vokālie konkursi Beverīnas novadā

notes vokalie konkursi

Lai veicinātu bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību, uzstāšanās iemaņu un skatuves kultūras pilnveidi, kā arī sekmētu latviešu komponistu dziesmu un latviešu tautasdziesmu apgūšanu, aprīļa mēnesī notiks trīs vokālie konkursi atšķirīgu vecuma grupu bērniem un jauniešiem.

5.-9. klašu skolēnu vokālais konkurss „Tīnis 2018” notiks Kauguru kultūras namā, 6. aprīlī plkst. 16:00, 1.-4. klašu skolēnu vokālais konkurss „Lakstīgala 2018” norisināsies Brenguļu sākumskolas lielajā zālē, 13. aprīlī plkst. 14:00, bet pirmsskolas vecuma bērnu vokālais konkurss „Cālis 2018” izskanēs Trikātas kultūras namā, 20.  aprīlī plkst. 16:00.

Konkursos var piedalīties bērni un jaunieši atbilstošajās vecuma grupās, kas ir deklarēti Beverīnas novadā vai apmeklē kādu no novada izglītības iestādēm. Konkursu nolikumi pieejami www.beverinasnovads.lv. Pieteikumus iespējams aizpildīt uz vietas Beverīnas novada pašvaldības pagastu pārvaldēs vai elektroniski.

Vairāk informācija un elektronisko pieteikumu iesniegšana: „Tīnis 2018” – tālr. 26403837, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; „Lakstīgala 2018” – tālr. 25421116, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; „Cālis 2018” – tālr. 20364953, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konkursa dokumenti:

1) Konkursam „Tīnis 2018”nolikums un pieteikuma anketa;

2) Konkurss „Lakstīgala 2018” nolikums un pieteikuma anketa;

3) Konkurss „Cālis 2018” nolikums un pieteikuma anketa.

Beverīnas novada pašvaldības Kultūras centra vadītāja

Ieva Putniņa