Komandā ir spēks

Trikatas skola sports

Trikātas pamatskola ir iesaistījusies projektā “Veselas un veselīgas sabiedrības veidošana Beverīnas novadā”. Tā ietvaros 15. septembrī skolā notika sporta pēcpusdiena kopā ar vecākiem un vecvecākiem. Tā kā diena diemžēl bija lietaina, tad visas aktivitātes notika skolas telpās.

Šoreiz komandu sastāvs bija jaukts – skolēni no dažādām klasēm kopā ar pieaugušajiem. Akcents tika likts uz sadarbību, atbalstu un savējo uzmundrināšanu.

Stafetēs bija jāizmanto golfa elementi, jāliek puzle, atrodot dažādas Latvijas pilsētas, jābūvē tornis no dažādu formu klucīšiem. Viena no komandām uzcēla visaugstāko torni – 1,60 m. Nākamajā stafetē bija jāuzceļ māja no sešiem vingrošanas paklājiem. Izmantojot dzirdi, tausti un partnera prasmi sniegt precīzas norādes, uzdevums bija jāveic ar aizsietām acīm. Interesantas bija stacijas, kurās jāķer papīra bumbiņas ar dvieli, jāpiepilda trauks ar ūdeni, ņemot palīgā sūkli, kā arī jāmet mērķī lidojošie šķīvīši.

Tiesnešu amatā šoreiz iejutās skolotāji un tehniskie darbinieki. Pēc divu stundu draudzīgās cīņas visi baudīja rudens augļus – arbūzus un melones. Pasākumā valdīja prieks, ātrums, draudzība. Tā bija jauka nedēļas izskaņa!

17. septembrī jau astoto gadu pēc kārtas no Trikātas pamatskolas skolēni piedalījās Valmieras maratona bērnu skrējienā. Šogad tie bija četri – Rihards Jānis Meļķis (2.klase), Rodrigo Brencis, Daiga Mežīte un Samanta Sjarki (3.klase). Skolēni guva pieredzi, piedaloties plaša mēroga sacensībās, gandarījumu par mērķa sasniegšanu, dāsnajām balvām un medaļām.

Fotogrāfija no Trikātas pamatskolas fotoarhīva

Trikātas pamatskolas sporta skolotājs Guntars Purgalis