Jau septembrī uz skolu!

Brengulu ssk izlaidums2017

31.maijā notika Brenguļu sākumskolas 4.klases izlaidums. Zālē sākumskolas absolventus ieveda viņu skolotāja Līga Ķirse, bet veiksmi turpmākajā mācību darbā novēlēja Beverīnas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis.

Izlaiduma sākumā tika paziņots, ka Brenguļu sākumskola ieguva 2.vietu valstī (pēc savāktā daudzuma uz vienu skolēnu) makulatūras vākšanas konkursā, ko organizēja SIA"Zaļā josta".

Ceturtās klases skolēni savā izlaidumā bija sagatavojuši gan aktīvi muzikālu priekšnesumu, gan atjautības spēli skatītājiem. Sākumskolas absolventus apsveica arī jaunāko klašu skolēni ar skolotājām. 

Katram Brenguļu sākumskolas 4.klases skolēnam tika pasniegta grāmata – Annas Sakses “Pasakas par ziediem”, kas noderēs turpmāk, lai pilnveidotu valodu un lasītprasmi. Pasākuma noslēgumā kopīgu dziesmu dziedājapirmsskolas grupas "Kāpēcīši" audzēkņi un 1.-4.klases skolēni.

Lai veiksmīgs turpmākais mācību darbs!

 

Vairāk fotogrāfijas no izlaidums: http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/1209-brengulu-sakumskolas-4-klases-izlaidums

Sabiedrisko attiecību speciāliste 

Marija Melngārša