Brenguļos notika atklātais zolītes turnīrs

         Sestdien, 25.februārī tika aizvadīts Beverīnas novada atklātais zolītes turnīrs 2017. Piedalījās 22 zolmaņi no Brenguļiem, Valmieras, Strenčiem un Bērzaines, kas izspēlēja turnīru sešās kārtās. Šoreiz godalgotajā trijniekā tikai Valmieras pārstāvji - pirmais Roberts Pupiņš ar 28 punktiem, otrais Māris Stiere ar 27 punktiem, atstājot trešajā vietā Arni Zariņu ar 26 punktiem.

 

      Labākais no vietējiem - Jānis Lezdiņš ar 24 punktiem ieņēma 4.vietu, Mārtiņš Zvirbulis 9.vietā, Andris Dracmanis 11.vietā, Edgars Gaspars 13.vietā, Ikars Trumpis 15.vietā, Gatis Zvirbulis 19.vietā un Nauris Šustiks 22.vietā!

          Paldies Beverīnas novada pašvaldībai par atbalstu un Andrim Dracmanim par turnīra noorganizēšanu.

 

Fotogrāfija no turnīra: 

http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/873-beverinas-novada-zolites-turnirs-2017

Zoles turnīra galvenais tiesnesis

Gatis Zvirbulis