Novusa komanda „Beverīna” turpina izcīnīt uzvaras Latvijas čempionātā!

Latvijas čempionāta otrā posmā sieviešu novusa komanda turpina izcīnīt uzvaras. Turnīrā, kas norisinājās Limbažu novadā, Pociemā, knovusa komanda „Beverīna” pārliecinoši uzvarēja novusa klubu „Ķekava” (18:6), Rīgas taksometru parka 1. komandu (18:6) un Rīgas taksometru parka 2. komandu (17:7).

Katra no mūsu komandas dalībniecēm izspēlēja deviņas spēles. Novusa komandas dalībniece Evija Paparde ieguva 16 punktus (7 uzvaras, 2 neizšķirti), Sintija Skalbe – 15 punktus (6 uzvaras, 2 neizšķirti, 1 zaudējums), Rita Šķipare – 12 punktus. (5 uzvaras, 2 neizšķirti, 2 zaudējumi), bet Megija Ķelle – 11 punktus (4 uzvaras, 3 neizšķirti, 2 zaudējumi).

Šobrīd komanda „Beverīna”, ar 15 punktiem un 5 uzvarām, ir iekļuvusi 13 komandu konkurencē, jo čempionātā ieņem dalītu 2./3. vietu. Vēl ir atlikuši divi sacensību posmi Ogrē - 11. februārī, bet un Ventspilī - 25.februārī.

Sporta pasākumu organizators

Aivars Grinbergs